Dream Team Carp [DTC] to paczka dziesięciu karpiarzy, zarówno tych z bardzo dużym doświadczeniem jak i zaczynających swoją przygodę z karpiami. Naszym celem jest propagowanie zasady Catch and Release, doskonalenie technik wędkarstwa karpiowego oraz organizowanie wspólnych wypadów nad wodę.
Skład: Rafał Andrusieczko, Roman Andrusieczko, Bogdan Bogdanowicz, Paweł Czerwoniec, Stefan Gafencu, Paweł Kupis, Andrzej Pokorski, Bartek Zdrzeniecki, Jarek Zdrzeniecki oraz Witek Zdrzeniecki.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!
---------
| PRZYJACIELE | BANNERY |

Kontakt

statystyka

#Ogloszenie#
Podajemy telefon do firmy zajmujacej sie naprawa namiotow karpiowych, spiworow, pokrowcow, toreb, a takze odziezy. Telefon kontatkowy: 793339515
Niebawem relacja z CDB CUP Desna 2010, w których Andrzej wraz z Rafalem i kolega Przmkiem z CDB zajeli 1 miejsce w sektorze.

Masa nowych fotek! [18.II.2010]
Wykorzystując ferie postanowiłem "odśnieżyć" nasze albumy. Prawie w każdym albumie znajdziecie po kilka nowych fotek. Sporą dawkę fotek otrzymał album RóżNE, nie mniej album Rafała i Pawła Kupisa. O nowych zdjęciach w albumie Andrzeja pisałem wcześniej, ale warto o tym przypomnieć! Zachęcam do przeglądania fotek!
PS: to jeszcze nie koniec!

Jarosławki Maj 2009 [18.II.2010]
Ten krótki artykuł przeleżał na dysku kilka miesięcy... na szczęście po zimowych porządkach odnalazł się i postanowiłem go opublikować! Zapraszam do czytania oraz oglądania zdjęć!
Artykuł


Rio Ebro - fotki[18.II.2010]
Dzisiaj naszą już bardzo bogatą galerię zasiliło prawie 100 zdjęć z ubiegłorocznego wypadu do Hiszpanii. Starałem się ułożyć fotki chronologicznie, ale mogą wystąpić pewne nieścisłości, za co przepraszam :)


Archimum: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11] [12] [13] [14] [15] [16]
Copyright 2008-12 Dream Team Carp. All rights reserved.