Dream Team Carp [DTC] to paczka dziesięciu karpiarzy, zarówno tych z bardzo dużym doświadczeniem jak i zaczynających swoją przygodę z karpiami. Naszym celem jest propagowanie zasady Catch and Release, doskonalenie technik wędkarstwa karpiowego oraz organizowanie wspólnych wypadów nad wodę.
Skład: Rafał Andrusieczko, Roman Andrusieczko, Bogdan Bogdanowicz, Paweł Czerwoniec, Stefan Gafencu, Paweł Kupis, Piotr Massel, Andrzej Pokorski, Bartek Zdrzeniecki, Jarek Zdrzeniecki oraz Witek Zdrzeniecki.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!
---------
| PRZYJACIELE | BANNERY |

Kontakt

statystyka

Sezon 2011[27.III.2011]
Witamy wszystkich w nowym roku! Już niebawem rozpocznie się kolejny sezon, wiele spotkań nad wodą, wiele nocy spędzonych nad jeziorami, zalewami czy też rzekami. życzymy wszystkim aby większość z Waszych wypraw kończyła się szczęścliwie z zapchaną kartą pamięci w aparacie! W tym sezonie dołożymy wszelkich starań aby na bieżąco uzupełniać naszą stronę (niebawem stronę uzupełnią zaległe materiały z poprzedniego sezonu). Możemy zapewnić, że pojawi się sporo nowych zdjęć oraz artykułów.

Galeria Piotr Massel[15.X.2010]
Serdecznie zapraszamy do oglądania zdjęć nadesłanych przez Piotra! Ogromna kolekcja fotek zrobionych na wodach Europy, z karpiami, które zachwycały nie tylko swoim wyglądem ale także wagą dostępna pod adresem: ZOBACZWojna Teamów Krążno 2010[15.X.2010]
Na imprezę zaprosili nas koledzy z teamu karpiowego z Trójmiasta. Idee poparliśmy bez zastanowienia! Zdolności organizacyjne Cześka i całej trójmiejskiej ekipy znamy bardzo dobrze...

Czytaj Dalej

Archimum: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11] [12] [13] [14] [15] [16]
Copyright 2008-12 Dream Team Carp. All rights reserved.