Dream Team Carp [DTC] to paczka dziesięciu karpiarzy, zarówno tych z bardzo dużym doświadczeniem jak i zaczynających swoją przygodę z karpiami. Naszym celem jest propagowanie zasady Catch and Release, doskonalenie technik wędkarstwa karpiowego oraz organizowanie wspólnych wypadów nad wodę.
Skład: Rafał Andrusieczko, Roman Andrusieczko, Bogdan Bogdanowicz, Paweł Czerwoniec, Stefan Gafencu, Paweł Kupis, Andrzej Pokorski, Bartek Zdrzeniecki, Jarek Zdrzeniecki oraz Witek Zdrzeniecki.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!
---------

| PRZYJACIELE | BANNERY |

statystyka
Kontakt
Fotorelacja z Rozpoczęcia Sezonu 2oo9 [27.IV.09]
"Rozpoczęcię Sezonu Przy Drinkach", tak nazwaliśmy spotkanie, które trwało od czwartku do niedzieli nad jeziorem w miejscowości Głodowa. Zasiadka przebiegała w fantastycznej atmosferze, dopisały brania, każdy z nas złowił po kilkanaście karpi! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyprawy, na dniach pojawi się artykuł i film wideo (musimy wybrać najlepsze sceny). Na koniec dodam, że największego karpia złowił Paweł Kupis - niespełna 12 kilogramowy lustrzeń! Tytuł najładniejszego karpia przyznaliśmy pełnołuskiej samicy Przemka Bździucha. Zapraszamy do naszej galerii! LINK

Zasiadka, relacja [10.IV.2009]
Relacja z pierwszej zasiadki w tym sezonie gotowa!
Artykuł:

Pierwsza zasiadka sezonu 2009 - 7-9.IV.2009


Wiesci znad wody! Pierwszy karp powyzej 10kg! [08.IV.2009] Od wtorku Pawel z Rafalem siedzi nad woda. Na brzegu wyladowalo juz kilka ladnych karpikow. Najwiekszy jak do tej pory 10kg (80cm). Wiecej informacji o zasiadce po jej zakonczeniu, wrzuce rowniez zdjecia lepszej jakosci.
Pozdrowienia dla wszystkich odwiedzajacych DTC.
//Zdjecie w albumie Pawla!

Archimum: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11] [12] [13] [14] [15] [16]
Copyright 2008-12 Dream Team Carp. All rights reserved.