Dream Team Carp [DTC] to paczka dziesięciu karpiarzy, zarówno tych z bardzo dużym doświadczeniem jak i zaczynających swoją przygodę z karpiami. Naszym celem jest propagowanie zasady Catch and Release, doskonalenie technik wędkarstwa karpiowego oraz organizowanie wspólnych wypadów nad wodę.
Skład: Rafał Andrusieczko, Roman Andrusieczko, Bogdan Bogdanowicz, Paweł Czerwoniec, Stefan Gafencu, Paweł Kupis, Andrzej Pokorski, Bartek Zdrzeniecki, Jarek Zdrzeniecki oraz Witek Zdrzeniecki.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!
---------

| PRZYJACIELE | BANNERY |

statystyka
Kontakt
Nowy członek DTC! [26.V.2009]
Na naszą ostatnią zasiadkę postanowiliśmy zaprosić Bogdana Bogdanowicza. Zasiadka okazała się wspaniałym wypadem. Bogdan wyraził chęć wstąpienia do naszego teamu. W związku z tym, że jest on wieloletnim kolegą Pawła, nie widzieliśmy przeszkód :) Galeria Bogdana oraz "kilka słów o sobie" na dniach!
W tym tygodniu pojawi się również relacja z ostatniej wyprawy oraz bardzo ciekawa informacja z "kraju tulipanów"!

Majówka, artykuł [7.V.2009]
Majówkę postanowiliśmy spędzić nad zalewem, a raczej zalewikiem gdyż ma on zaledwie 13ha. Woda nie należy jednak do najłatwiejszych...

Artykuł: Majówka


Rozpoczęcie sezonu - artykuł [5.V.2009]
Wrzuciłem w końcu obiecaną relację z rozpoczęcia sezonu na Głodowej!
Zapraszam do działu artykuły, ewentualne uwagi proszę przysyłać na mój adres e-mail, widoczny w lewym bloku. Pozdrawiam i zapraszam ponownie!
Już niedługo kilka nowych filmików i relacje z kolejnych wypraw!

Archimum: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11] [12] [13] [14] [15] [16]
Copyright 2008-12 Dream Team Carp. All rights reserved.