Dream Team Carp [DTC] to paczka dziesięciu karpiarzy, zarówno tych z bardzo dużym doświadczeniem jak i zaczynających swoją przygodę z karpiami. Naszym celem jest propagowanie zasady Catch and Release, doskonalenie technik wędkarstwa karpiowego oraz organizowanie wspólnych wypadów nad wodę.
Skład: Rafał Andrusieczko, Roman Andrusieczko, Bogdan Bogdanowicz, Paweł Czerwoniec, Stefan Gafencu, Paweł Kupis, Andrzej Pokorski, Bartek Zdrzeniecki, Jarek Zdrzeniecki oraz Witek Zdrzeniecki.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!
---------

| PRZYJACIELE | BANNERY |

statystyka
Kontakt
"ORANGE" DREAM TEAM CARP [28.VI.2009]
Stało się! Jarek Zdrzeniecki i Stefan Gafencu zostali "oficjalnymi przedstawicielami" DTC w Holandii! Opisy oraz albymy pojawią się na dniach!
Niebawem również opis zasiadki na pewnej holenderskiej wodzie z udziałem Bartka i Jarka!

Andrzej i Paweł w ekipie DTC! [27.VI.2009]
Możemy już mówić o 8 osobowej zgranej ekipie karpiowej! W połowie czerwca zorganizowaliśmy wspólny wypad nad przepiękną, dziką wodę w lesie. Niestety pogoda nie dopisała - ulewny deszcz męczył nas przez 4 dni. Karpie nie żerowały zbyt intensywnie przez co mieliśmy tylko 4 brania, jednego karpia złowił Witek, jednego Bartek, Paweł i Andrzej mieli po braniu, niestety im się nie powiodło.
Nowy opis zasiadki! [26.VI.2009]
Z dużym opóźnieniem, wrzuciłem opis zasiadki, która odbyła się pod koniec maja na Zalewie Polanowskim. Zdjęcia z wyprawy możecie oglądać w albumie Bogdana!Archimum: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11] [12] [13] [14] [15] [16]
Copyright 2008-12 Dream Team Carp. All rights reserved.