Dream Team Carp [DTC] to paczka dziesięciu karpiarzy, zarówno tych z bardzo dużym doświadczeniem jak i zaczynających swoją przygodę z karpiami. Naszym celem jest propagowanie zasady Catch and Release, doskonalenie technik wędkarstwa karpiowego oraz organizowanie wspólnych wypadów nad wodę.
Skład: Rafał Andrusieczko, Roman Andrusieczko, Bogdan Bogdanowicz, Paweł Czerwoniec, Stefan Gafencu, Paweł Kupis, Andrzej Pokorski, Bartek Zdrzeniecki, Jarek Zdrzeniecki oraz Witek Zdrzeniecki.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!
---------

| PRZYJACIELE | BANNERY |

statystyka
Kontakt
1 branie na nowej wodzie [17.VIII.09]
W niedzielę zakończyliśmy 4 dniową zasiadkę na nowej wodzie. Karpie były jednak bardzo ostrożne, efektem czego jest jeden karp Pawła o wadze 9kg. Miejscówki nęciliśmy pelletem firmy Spektrum, która niedawno wprowadziła swoje produkty na rynek. Zdjęcia u Pawła.
// Pod koniec tygodnia relacja z innej zasiadki, nowe zdjęcia oraz opis wody.
1 branie 1 nowe łowisko... [10.VIII.2009]
Niedzielny ranek okazał się szczęśliwy dla Rafała, złowił on na zalewie ładnego 11kg lustrzenia. Cały hol udało się nam nagrać, i zapewne pod koniec sezonu uzupełni naszą filmową galerię :) Zdjęcia karpia za parę dni (musimy zgrać zdjęcia :)).
Po dwóch latach udało nam się również załatwić wstęp na kapitalną wodę, w czwartek jedziemy na rozpoznanie, mamy nadzieję, że uda się coś złowić i napisać artykulik, opis wody - gwarantowany :)
Pozdrawiamy!
Trochę nowości [6.VIII.2009]
Po długiej przerwie w galeriach pojawiły się nowę zdjęcia, między innymi u Pawła Czerwońca oraz Witka. Z przyjemnością informujemy, że Paweł Czerwoniec na lipcowej zasiadce złowił największego karpia w życiu.
Na dniach wrzucę na stronkę opisy relacji, nowe zdjęcia oraz mam nadzieję uzupełnie puste "podstrony".
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!
B.Z.
Archimum: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11] [12] [13] [14] [15] [16]
Copyright 2008-12 Dream Team Carp. All rights reserved.